Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Nowi partnerzy i nowe zniżki z Kartą Inowrocławianina
Środa,     11 / 07 / 2018

Przedstawiciele trzech kolejnych firm na mocy podpisanego dziś porozumienia, dołączyli do projektu Karty Inowrocławianina. Mieszkańcy mogą już korzystać ze zniżek w kilkudziesięciu miejscach, w przeróżnych branżach.

Program Karta Inowrocławianina działa od stycznia 2017 r. i cieszy się dużym powodzeniem. Obecnie posługuje się nią niespełna 5400 mieszkańców. Zniżki w jej ramach oferuje już 46 firm i instytucji, w różnych branżach: odzieżowej, gastronomicznej, sportowej, komputerowej, farmaceutycznej czy narzędziowej.

- Bardzo się cieszę, że Karta Inowrocławianina jest projektem, który cały czas się rozwija, a mieszkańców zauważających korzyści z posiadania karty jest coraz więcej. Znów mamy różnorodność usług, wśród nowych partnerów. Inowrocławianie mają pomysły na rozwój swoich firm w mieście i bardzo mnie to cieszy – przyznaje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Od dzisiaj posiadacze Karty Inowrocławianina będą mogli skorzystać z nowych rabatów:

• 15 % zniżki na zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii w „NIKA MEDICA” Weroniki Grzegorczyk (ul. Mikołaja Reja 10 w Inowrocławiu),

• 20 % zniżki na przejazdy meleksem po Parku Solankowym i Inowrocławiu, które oferuje Halina Kijak (bilet przejazdu - Solanki (ok. 40 min) cena za cały bilet 10 zł/os. cena z kartą 8 zł, bilet przejazdu - miasto (ok. 70 min) cena za cały bilet 25 zł/os. cena z kartą 20zł),

• swoje zniżki oferuje również „Salon Audiofon” (ul. Farna 5 w Inowrocławiu):

25 % zniżki na zakup baterii, filtrów i akcesoriów pielęgnacyjnych oraz bezpłatna diagnostyka słuchu, bezpłatne wizyty domowe, bezpłatne dopasowanie aparatów słuchowych i konsultacja audioprotetyczna oraz bezpłatne wypożyczenie aparatów słuchowych na okres testowy.

Lista partnerów, którzy wcześniej przystąpili do projektu dostępna jest tutaj.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Gospodarka odpadami
Sobota, 16-02-2019
Dziś imieniny
Danuty, Daniela, Juliany
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: